Piešimas

Konkursas „Nusipiešk sau kojinytes" 2016

     Šių metų kovo 1 dieną prasideda 11-asis UAB „Skinija“ taikomojo dizaino konkursas vaikams „Nusipiešk sau kojinytes“ 2016. Kasmet konkurso metu UAB „Skinija“ gauna vidutiniškai apie 10 000 kojinių eskizų, kuriuos nupiešia mažiausi ir ūgtelėję vaikai bei paaugliai visoje Lietuvoje. Tradiciškai pagal nugalėtojų eskizus numezgamos pėdkelnės vaikams, o rudenį jas jau galima įsigyti Skinija parduotuvėse bei didžiosiose „Maxima“ prekybos centruose.

 

 

     Visų Lietuvos vaikų, iki 18 metų, piešinių laukiama iki 2016 m. balandžio 30 d. bendrovės „Skinija“ adresu (Šilalės g. 14, LT - 48315, Kaunas) arba internetu www.skinija.lt/konkursas.

 

      Gegužės mėnesį bus paskelbti 7 pagrindiniai nugalėtojai, vaikai taip pat bus apdovanojami ir 5 papildomose kategorijose: už taikomojo dizaino išmanymą, už netikėtą kūrybinį sprendimą, už kūrybišką komandinį darbą, už aktyvų asmeninį dalyvavimą, už aktyvų komandinį dalyvavimą. Iš viso kasmet įteikiama daugiau nei 40 prizų vaikams.

 

 

 

Daugiau informacijos apie konkursą ir dalyvavimo sąlygas: www.skinija.lt/konkursas

 

Piešimo šabloną galite parsisiųti iš www.skinija.lt/konkursas

 

 

Laukiame jūsų idėjų ir piešinių!

 

 

Nuoširdžiai, SKINIJA Kolektyvas

Gandro piešimas

 

Žaiminga piešimo programėlė. Duotų įrankių pagalba gaunami įdomūs piešiniai. http://bomomo.com/

 

 

Apsilankykite kompanijos "Crayola"sukurtoje internetinėje piešimo studijoje. Čia galima nupiešti nuotaikingą paveikslėlį, o užbaigtą kūrinėlį atsispausdinti.

http://www.crayola.com/coloring_application/

Lipdymas

Kaip pasidaryti plastiliną?

 
    2 stiklinės miltų

    1 stiklinė druskos (smulkios)

    2 stilinės vandens

    2 arbatiniai šaukšteliai citrinos rūgšties

    2 šaukštai aliejaus

    keli lašai norimos spalvos maistinių dažų

    galima dėti kvapų

 

   Visus produktus sudėti į nedidelį puodelį, išmaišyti ir statyti ant ugnies. Nuolat maišyti ir stengtis neperkaitinti. Kuo toliau, tuo masė darysis tirštesnė ir vis sunkiau maišoma. Bet viskas vyksta gan greitai (iki 5 min.). Kai masė atlips nuo puodo sienelių ir susikaups į vieną gumulą, nuimti nuo ugnies ir paminkyti - masė tikrai nebus karšta, tik labai maloniai šilta. Smagaus užsiėmimo!

 

    Pagamintą plastiliną laikyti maišelyje, kad nesudžiūtų.