Atminties akcija „Sustokime už didvyrius"

 

     Sausio 13-ą dieną mokiniai dalyvavo Tauragės savivaldybės organizuotoje atminties akcijoje „Sustokime už didvyrius".

Kalėdinė šventė

 

     Gruodžio 20 dieną susirinko pradinukai į mokyklą ne mokytis, bet linksmintis! Juk Kalėdos – gražiausia metų šventė! Nors nenaudėlis Grinčas ir norėjo pavogti kalėdines dovanėles, tačiau Kalėdų senelis suminkštino Grinčo širdelę ir dovanėlės atiteko vaikams! Pasidžiaugę dovanėlėmis, pasivaišinę saldumynais savo klasėse, pradinukai šėlo diskotekoje, kurią vedė ketvirtokas Emilijus. Gera buvo diena!

Knygų Kalėdos

 

     Kaip ir kiekvienais metais mokykloje vyko „Knygų Kalėdos". Ačiū Adrianai ir Gintarei, kurios A.Vymerio bibliotekai ir mokyklos skaityklai padovanojo pasakų knygutes „Daktaras Sveikatulis" ir „Tūkstantis ir viena naktis". Renginio metai vaikai spėjo iš kokios pasakos yra herojai, deklamavo eilėraščius apie žiemą.

Susitikimas su rašytoju

 

        Gruodžio 9 dieną A.Vymerio bibliotekoje vyko susitikimas su rašytoju Benu Bėrantu ir iliustruotoja Vilija Kvieskaite. Susitikimo metu pristatė knygą „Baubaimė". Visi vaikai pasigamino žibintus.

Norkaičių tradicinių amatų centre

 

     Gruodžio 6 dieną vaikai lankėsi Norkaičių tradicinių amatų centre. Ten jie kepė kūčiukus, vėlė iš vilnos giliukus, žaidė lietuvių liaudies žaidimus.

Kalėdinis turnyras

     Gruodžio 2 dieną vyko 1-2 klasių Kalėdinis turnyras. Vyko estafetės - bėgo, lindo pro lankus ir tunelį, nešė kamuolį... Vaikams buvo smagu dalyvauti draugiškose varžybose. Kiekviena klasė dovanų gavo kūčiukų.

Lėlių teatrui „Boružėlė" 20 metų

 

     Jau 20 metų mokykloje gyvuoja lėlių teatras „Boružėlė". Lapkričio 29 dieną „Boružėlės" vadovė Birutė Vaivadienė ir jaunieji aktoriai pakvietė į gimtadienio šventę. Būrelį lanko ir mūsų klasės mokinės Evita ir Adriana. Jiems padovanojome paveikslus iš kamštelių.

Paskaita apie kibernetinę priklausomybę

 

     Lapkričio 26 dieną visuomenės sveikatos specialistė Deimantė Rimgailaitė 1-4 klasių mokiniams apie kibernetinę priklausomybę. Pasakojo apie išmaniųjų įrenginių naudą ir priklausomybę nuo jų. Ragino internetą pakeisti į aktyvesnė ir sveikesnę veiklą.

Judrieji žmogeliukai

 

     Mokiniai dalyvauja etwining projekte „Augu sveikas". Viena iš projekto užduočių - judriuosius žmogeliukus pavaizduoti lape. Mokiniai iš degtukų darė judriuosius žmogeliukus. Kai kurie vaikai net parodė žmogeliukų judesius.

Vaikų ir paauglių įtraukimas į sveiką ir aktyvų gyvenimo būdą

 

     Mūsų mokyklos mokiniai dalyvavo projekte „ Vaikų ir paauglių įtraukimas į sveiką ir aktyvų gyvenimo būdą". Lapkričio 19 dieną Jūratė Ačė mūsų klasės vaikams pravedė jogos pamokėlę.

Penkių savaičių iššūkis

Pirmos savaitės iššūkis

 

     Kartą per dieną užlipti laiptais į trečią aukštą. Mokykloje išgerti stiklinę vandens. Šį iššūkį sugalvojo ketvirtokai. Iššūkis įvykdytas!

Antros savaitės iššūkis

 

     Tą savaitę atsisakyti pirkinių iš euro automato. Mokykloje priešpiečiams suvalgyti vaisių ar daržovę. Tai mūsų klasės sugalvotas iššūkis. Paskutinę savaitės dieną mokiniai gamino vaisių salotas.

Trečios savaitės iššūkis

 

     Trečios savaitės iššūkis - žaidimas „Lankas ratu". Visą savaitę pertraukų metu vaikai žaidė šį žaidimą. Šį iššūkį sugalvojo trečiokai.

 

Ketvirtos savaitės iššūkis

 

     Ketvirtos savaitės iššūkis - 20 pritūpimų. Tai 2b klasės sugalvotas iššūkis.

 

Penktos savaitės iššūkis

 

     Tą savaitę kiekvieną rytą vaikai darė mankštą. Tai pirmokų iššūkis.

 

 

Eduardui Mieželaičiui - 100 metų

 

     Rugsėjo 30 dieną mokiniai lankėsi mokyklos skaitykloje. Pagerbė lietuvių poetą, publicistą Eduardą Mieželaitį. Poetui šiemet būtų sukakę 100 metų. Susipažino su vaikams skirta jo kūryba. Vaikai skaitė ir  inscenizavo pasaką „Zuikis Puikis“. Apie poetą pasakojo, jo kūrybą pristatė, inscenizaciją paruošė bibliotekininkė Birutė Vaivadienė.

Fizinio aktyvumo savaitė

 

    Rugsėjo 23-27 d. - fizinio aktyvumo savaitė. Pertraukų metu mokiniai judriai leido laiką: bėgo aplink mokyklą, darė mankštą, judėjo muzikos ritmu. Penktadienį buvo sportinių žaidimų stotelės. Mokyklos kiemelyje pradinių klasių mokytojos buvo paruošusios net penkias sportinių žaidimų stoteles. Mokiniai noriai ir linksmai leido laiką šiose stotelėse.

Diena su paspirtukais ir riedučiais

 

     Rugsėjo 23 dieną pradinių klasių mokiniai į mokyklą atriedėjo paspirtukais, riedučiais, riedlentėm. Puikus rudeniškas oras leido smagiai pabūti gamtoje su klasės draugais, pasivažinėti paspirtukais, riedlentėm.

Lipdymas iš molio

 

     Vaikai susipažino su molio savybėmis ir lipdė iš molio indelius.

A.Vymerio bibliotekoje

 

     Rugsėjo 19 dieną mokiniai lankėsi A.Vymerio bibliotekoje. Šiemet minimos Jono Tumo Vaižganto 150-osios metinės. Bibliotekos darbuotoja papasakojo mokiniams apie Vaižgantą, skaitė ištraukas iš knygutės „Mikutis gamtininkas".

Sporto diena

       Rugsėjo 18 diena - sporto diena. Pasiskirstę į tris srautus mokinukai skubėjo pradėti veiklas. Sporto salėje vyko netradiciniai žaidimai su lankais, didžiuliu kamuoliu, kėgliais. Čia vaikai galėjo pabūti ,,varlėmis ir varnomis”.

     Ypač smagu buvo žaisti tradicinius lietuvių liaudies žaidimus. Barškėti per salę klumpėmis, pliauškinti botagu, pūsti birbynę, sukti vilkelį, gaudyti žuvį ir t.t.

     Paskutinė veikla – žaidimai su parašiutu, tarsi suvienijo visus, nes pratimus reikėjo atlikti drauge.

Išvyka į Klaipėdą

     Rugsėjo 10 dieną mokiniai vyko į Klaipėdą. Klaipėdoje lankėsi Mažosios Lietuvos istorijos muziejuje. Dalyvavo edukacinėje veikloje „Popieriaus istorija, senoji popieriaus gamyba". Užsiėmimo metu mokiniai susipažino su popieriaus atsiradimo istorija, jo senaisiais gamybos būdais. Mokiniai patys pasigamino popieriaus lakštą.

     Lankėsi „Roshen" konditerijos fabrike. Mokiniai žiūrėjo kino siužetą „Šokolado fabrikas". Vėliau ėjo į gamybines patalpas, kur pamatė karamelės gamybos procesą. Mokiniai patys pasigamino savo rankų darbo ledinuką. Ekskursijos pabaigoje visi vaikai gavo saldžias dovanėles.

Taurų nuotykių parke

 

        Rugsėjo 9 dieną mokiniai lankėsi Taurų nuotykių parke. Buvo smagu pajudėti, pašokinėti, pasikarstyti...

2019-2020 mokslo metų pradžios šventė

 

     Šventė vyko mokyklos kiemelyje. Šventės metu atidaryta lauko klasė. Mūsų klasės mokiniai šoko „Ciceliukė Marceliukė", ant dėlionės detalių rašė linkėjimus.

     2018 – 2019 m.m. mokykloje vyko akcija „Saugok ir gerbk vadovėlį". Jos metu buvo tikrinami vadovėliai. Tvarkingiausi vadovėliai pradinių klasių tarpe buvo  mūsų klasės mokinių.  Per šventę buvo apdovanota mūsų klasė padėkos raštu ir saldžiu prizu.